Tijdens deze optimalisatiesessie zorg jij ervoor dat de autorisatie binnen jouw organisatie in 3 weken helemaal in orde is! De optimalisatiesessie bestaat uit 9 gezamenlijke sessies, vragen-uren voor extra ondersteuning en je eigen inzet.
Leer je autorisatie helemaal naar wens inrichten met ondersteuning van AFAS
Leer tijdens de optimalisatiesessie ook van andere organisaties
Tijdens deze optimalisatiesessie zorg jij ervoor dat de autorisatie binnen jouw organisatie helemaal in orde is.
De optimalisatiesessie autorisatie is voor ervaren beheerders die al wat van de autorisatie afweten, maar nu toch echt eens de autorisatie binnen de organisatie een boost willen geven. Je kunt de inrichtingssessie ook volgen als vervolg op of als voorbereiding op het Succesbeheer Traineeship.
In 3 weken, hoe werkt dat?
We gaan samen met jou in een tijdsbestek van 3 weken aan de bak om jouw autorisatie op orde te krijgen. Iedere maandag zullen we met een gezamenlijke sessie aftrappen waarbij er uitleg wordt gegeven, tijd is voor vragen en je "huiswerk" mee krijgt voor de komende week.
Gedurende de week heb je contactmomenten om vragen te kunnen stellen. Aan het eind van de optimalisatiesessie presenteer je aan de groep en de AFAS begeleiding wat je voor elkaar hebt gekregen en wordt je hierop beoordeeld.
Je gaat +- 8 dagen zelf aan de bak
Je volgt 3 gezamenlijke sessies (altijd op maandag). De eerste gezamenlijke sessie en tevens de start van de inrichtingssessie vind je in het inschrijfoverzicht hiernaast
Je krijgt daarnaast nog 5 ondersteuningsmomenten
We sluiten af met een evaluatiesessie om de ervaringen te delen met elkaar.
Voorbereiding
Natuurlijk verwachten we van jou de nodige voorbereiding voordat je aan dit traject begint.
Zorg ervoor dat je inzichtelijk hebt welke functies er binnen jouw organisatie zijn en wat de bevoegdheden per functie zijn
Teken het organigram alvast eens uit voor jezelf
Zorg dat je gedurende de inrichtingssessie een aantal contactmomenten hebt vastgelegd met de stakeholders binnen jouw organisatie. Dat zorgt ervoor dat je snel kunt schakelen.
Na het volgen van deze cursus kun jij:
Je organigram inrichten
Functiehuis updaten/ vastleggen
Gebruikersgroepen aanmaken
Gegevensfilters inrichten
Functionaliteiten, rollen en pagina's koppelen
Workflows autoriseren
Definitiegroepen maken
Ervaringen
Ferdy van den Berg, functioneel applicatiespecialist bij WEA Deltaland Accountants & Adviseurs volgde als een van de eerste de optimalisatiesessie.
“De waarde van deze optimalisatiesessie is dat je het autorisatieproces van A tot Z doorloopt binnen je eigen organisatie en Profit omgeving. Op die manier boek je direct concrete resultaten.”